Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Limeno Nieruchomości

Grunwaldzka 35 lok.2 Olsztyn

530 890...

530 890 690

biuro nieczynne

specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Biuro Nieruchomości Limeno to gwarancja skutecznych działań na rynku nieruchomości. Doskonale znamy rynek nieruchomości! Jeśli potrzebujesz kupić, sprzedać, wynająć nieruchomość, to dobrze trafiłeś. Pomożemy na każdym kroku od wyboru nieruchomości, poprzez kredyt, ubezpieczenie i kupno wymarzonego M.
Dzięki nan znajdziesz odpowiedni dom, mieszkanie lub biuro w zależności od ceny, metrażu, lokalizacji, czy liczby pokoi. Sprawdź oferty i skontaktuj się z nami.
A może chcesz sprzedać nieruchomość lub wynająć? Żaden problem, skontaktuj się z nami, przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności i znajdziemy nabywcę.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

54

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Limeno Nieruchomości

Filtruj

2 700 zł48,57 m² 55,59 zł/m²

Ewelina Roman Milczarek

Ewelina Roman Milczarek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja tuż obok jeziora Długiego i lasu miejskiego. ( osiedle przy ul. Leśnej ) Spokojna bezpieczna i cicha okolica. Wolne od...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Unieszewo,warmińsko-mazurskie

790 000 zł225 m² 3 511,11 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Dom z potencjałem w Unieszewie - stan surowy częściowo zamknięty Warmia | 225,6 m | działka 1428 m | 1 090 000 zł Marzysz...

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Barczewko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł3 006 m² 66,20 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna myśl jaka się pojawia to: chcę tu mieszkać - czy kojarzysz taką scenę z popularnego Polskiego filmu? Limeno Nieruchomości prezentuje...

Szczegóły ogłoszenia

345 982 zł3 802 m² 91 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

-Malownicza działka przy ścianie lasu w okolicy Jeziora Wadąg- limeno Nieruchomości prezentuje działkę niezabudowaną z wydanymi warunkami...

Szczegóły ogłoszenia

2 390 009 zł105,39 m² 22 677,76 zł/m²

Ewelina Roman Milczarek

Ewelina Roman Milczarek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament z Widokiem na Jezioro Ukiel Limeno Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu klasy premium, położonego w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 848 zł36,94 m² 9 200 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne również lokale dwupokojowe o podobnym metrażu z balkonami i widokiem na las lub ogródkami....

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wozławki,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł177,01 m² 7 903,51 zł/m²

Ewelina Roman Milczarek

Ewelina Roman Milczarek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 779 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Warmii. Niepowtarzalny dom położony na wyjątkowo funkcjonalnie zagospodarowanej działce 5779m2. Usytuowanie zapewnia szybki...

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 001 m² 81,64 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę nr 91/7 o powierzchni 3001 m w miejscowości woryty, położonej w gminie Gietrzwałd w Województwie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 510 zł107,41 m² 11 000 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na wybrane lokale! Odkryj Sielski spokój. Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 675 zł93,69 m² 7 500 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Majowa obniżka ceny! Odkryj Sielski spokój. Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii i Mazur....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 730 zł51,38 m² 8 500 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Możliwość zwrotu vat! Lokale od 7 900 zł netto/m - zapytaj o promocję Prezentowany apartament ma 51,38 m (2 pokoje). Cena...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świątki,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł193 m² 6 165,80 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Świątki kawał fajnej chaty z klimatem i stawem! Na sprzedaż dom o pow. 193 m położony na działce 7000 m ze stawem Najważniejsze...

Szczegóły ogłoszenia

1 625 980 zł1 693 m² 960,41 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana nr 3/19 oraz 1/30, obręb Olsztyn 40, o łącznej powierzchni 1 693 m przy ul. Bałtyckiej. Atrakcyjna działka...

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Olszyny,warmińsko-mazurskie

1 390 000 zł376 m² 3 696,81 zł/m²

Ewelina Roman Milczarek

Ewelina Roman Milczarek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:77 655 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Mazur. Niepowtarzalne wyjątkowe ranczo z funkcjonująca bazą turystyczną i zapleczem jeździeckim. Wyobraź...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 388 zł73,72 m² 7 900 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 050 m² 160,95 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w woj. Warm-Mazurskim w miejscowości Michałki. Wymarzone miejsce na wypoczynek blisko natury! *powierzchnia: 1050 m *nr...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Oleńki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 999 zł85,60 m² 9 345,78 zł/m²

Kamil Kobusiński

Kamil Kobusiński

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,6 m w zielonej części Olsztyna (osiedle Gutkowo, ul. Oleńki). Idealny dla osób które...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 550 zł39,67 m² 64,28 zł/m²

Ewelina Roman Milczarek

Ewelina Roman Milczarek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja w Centrum Miasta ul. Żołnierska 14D. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie, w nowym budynku z windą i z miejscem...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 950 zł52,55 m² 9 000 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne tylko dwa lokale dwupokojowe o podobnym metrażu. Prezentowany apartament ma 52,55 m (2 pokoje z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,70 m² 43,28 zł/m²

Ewelina Roman Milczarek

Ewelina Roman Milczarek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- nowość centrum - 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i parkingiem w hali garażowej. ul. Partyzantów 80 wolne od 1 maja ! wynajem na...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

Agnieszka Golik

Agnieszka Golik

 

Piętro:2/2